Hlavni stránka Společnost
dop dop dop

Hormonální regulace u člověka ma několik úrovní – když jakákoliv žláza vylučuje hormon, další žláza na tento proces ihned reaguje vylučováním jiných hormonů. Dodnes neznáme rozsah působení všech hormonů a endokrinních žláz. Současná věda nedovede jednoznačně stanovit anabolický efekt – nemělo by se důvěřovat slibům konkrétních výhod stanovených v procentech či kilogramech. Stojí za to ale důvěřovat vědeckým údajům, pokud pocházejí ze spolehlivého a věrohodného zdroje.

Dr Henryk Różański – autor posudku o přípravku Biosterol, uvádí možnost zvětšení množství volného testosteronu o 4 mg denně.

Tentýž autor, průkopník stimulace růstu tělesné hmoty pomocí rostlinných sterolů, zpozoroval růst hmotnosti o 16-26%. Je důležité, že byl výzkum proveden na chovných zvířatech, krmených vhodným a vyváženým krmivem, což vylučuje placebo efekt či subjektivitu sebehodnocení.

V roce 2006 výrobce Testosterolu provedl zkoušku na 22 dobrovolnících s průměrnou fyzickou kondicí. Průměrný růst tělesné hmoty po měsíci a po spotřebování jednoho obalu činil 2,5 kg (maximálně 9 kg), hmotnost čínek zvedaných ve vybraném cvičení se zvětšila až o 15-20 kg.

přesné výsledky http://www.megabol.pl/products/badania/testosterol.htm

line
  Link1 Link2 Link3 Link4 Link5  
line
ALL RIGHTS RESERVED (C) 09' Megabol