Hlavni stránka Společnost
dop dop dop

Jsou to "prohormony"?
Prohormony nemají jednoznačnou definici. Z hlediska biochemie Biosterol a Testosterol dodávají látky pro metabolické přeměny, proto je možno používat termín "prohormony".

Kdo je výrobce? Je to spolehlivá společnost?
Přípravky jsou vyráběny Biotechnologickým aplikačním střediskem Megabol z Lodzi. Tato společnost byla založena v roce 1994 a od začátku je jednou z vedoucích firem v Polsku. Každý měsíc její četné reklamy jsou na prvních stránkách kulturistických časopisů. Megabl spolupracuje s Dr Petrem Fortem a publikuje jeho práce v Polsku.

Čím se Biosterol a Testosterol liší od amerických "testosteron boosters"?
Ty první jsou lepší :-)
Vážně řečeno, jsou 3 základní rozdíly:
* Testosterol a Biosterol vznikly na základě vědecké spolupráce. Na jejich popisech je jméno autora – vědce, o jehož kvalifikacích svědčí titul doktora a dobrá pověst ve vědeckém světě (což je snadné prověřit). Populární drahé výrobky jsou docela často „no name“ – neobsahují informace o autorovi, jeho úspěších a kvalifikacích, je to nahrazeno pouhým názvem společnosti.
* „Výrobky – atrapy” se vyhýbají popisu chemického složení! Když je na výrobku nápis „přírodního původu a v rubrice složení místo názvu rostlin jsou záhadné symboly, to může svědčit o nespolehlivosti výrobku.
* Třetí rozdíl je cena. Někdy je neodůvodněně vysoká, což má výrobku přidat věrohodnost.

Jsou Testosterol a Biosterol legální?
Ao, stoprocentně. Oba výrobky splňují veškeré požadavky polských hygienických orgánů. Jejich obrat je monitorován.

Je možno používat větší dávky?
Dávky Biosterolu a Testosterolu jsou stanoveny na efektivní úrovni. Přestože bezpečnostní limit je zde vysoký, výrobce varuje před zvětšováním dávek.

Jak koupit vaše přípravky?
Přípravky zatím lze koupit pouze v zásilkovém prodeji, přímo od výrobce. Vaši objednávku potvrzujeme e-mailem. Ihned po zaúčtování platby v české bance posíláme balík s objednávkou do České republiky. Realizace může trvat několik dní. Zaručujeme spolehlivost transakcí.

line
  Link1 Link2 Link3 Link4 Link5  
line
ALL RIGHTS RESERVED (C) 09' Megabol