CREATINE ALKALINE:

 

 

PUFROVANÝ
ALKALICKÝ
KREATIN

 

První polská samostatná realizace
alkalická stoprocentně stabilní podoba kreatinu
receptura shodná s popisem US Pat. #6,399,661
CREATINE ALKALINE je první samostatná realizace patentního popisu US Pat. 6,399,661 vypracovaná polskými technology a vyrobená v Polsku. Je to originální výrobek s ověřenou účinností, byl zaregistrován Hlavním sanitárním inspektorem a má kladný vědecký posudek

CERTIFIKÁT LODŽSKÉ POLYTECHNIKY


CREATINE ALKALINE je kreatinový suplement nejnovější generace, vyrobený v přísném souladu s popisem United States Patent 6,399,661. Tento přípravek usnadňuje transport fosforových sloučenin používaných k syntéze bílkovin. Kreatin udržuje správnou úroveň ATP (adenosintrifosfátu) ve svalech, což svalovým vláknům umožňuje pracovat na nejvyšší úrovni během intenzivních tréninků. Kreatin se zúčastňuje budování beztukové tělesné hmoty a způsobuje růst síly svalů.

CREATINE ALKALINE je forma kreatinu s vysokým vodíkovým exponentem pH. Dle patentní publikace tato vlastnost způsobuje redukci konverze kreatinu na kreatinin a její větší trvalost v roztoku. Alkalické kreatinové výrobky mají v názvu charakteristické slovo: -Alkaline, -Alkalyn, -Alkatech.

CREATINE ALKALINE je vyráběn v podobě zvláštních kapslí. Tato forma plní podstatný úkol – transportuje do žaludku aktivní látky v nezměněné podobě. Kapsle CREATINE ALKALINE vznikly výhradně pro tento výrobek a mají označení REACTION BUFFERED,což znamená pufrovaný vodíkový exponent pH. V případě pufrovaného kreatinu je takové řešení správnější než použití standardní bílé kapsle.
Složení dávky (2 kapsuly):

pufrovaný kreatin monohydrát* 1500mg

(kreatin monohydrát, uhličitan sodný, magnesium-glycerofosfát, přírodně identické aroma), maltodextrin, stearát hořečnatý – separační látka, kapsle z vepřové želatiny.

*dle popisu US Patent #6,399,661

Dávkování v den tréninku:

2-3 kapsle ráno, nalačno a 2-3 kapsuly před tréninkem, v den bez tréninku: 2-3 kapsle ráno nalačno. Maximální denní dávka činí 8 kapslí.

 


Výše uvedené dávkování je nižší než obvykle doporučované dávkování kreatinu, ale dává výhody!

- není cykličnost a fáze nasycení
- není nezbytné přerušovat suplementaci
- není efekt nadměrného ukládání podkožní vody
- náklady na suplementaci jsou nízké

Receptura je shodná s popisem patentu #6,399,661. Patent náleží společností Jeffrey M. Golini (USA).
Společnost Megabol-Polska není spojena s majitelem patentu a nespolupracuje s nim.